Dieta Diety błyskawiczne

Jak szybko schudnąć 10 kg

Jak szybko schudnąć 10 kg

Jak szybko schudnąć 10 kg

Dietetycy zachęcają nas do zrównoważonego chudnięcia. Restrykcyjne diety czy ograniczenie dużej ilości składników odżywczych może negatywnie wpłynąć na stan całego organizmu.

Jak szybko schudnąć 10 kg – Stosując jednak kilka prostych zasad można w niedługim czasie pozbyć się niepotrzebnego balastu.

Nie możemy się oszukiwać, że dla każdego droga do szczuplejszej sylwetki będzie taka sama. Osoby ważące ponad 80kg, których zawartość procentowa tłuszczu w organizmie wynosi ponad 40%, będą w stanie osiągnąć zdecydowanie lepsze rezultaty niż ci, którzy chcą zejść z 59 kg na 49.

Zanim podejmiemy walkę o ładniejszą sylwetkę, musimy wiedzieć, jakim kosztem może być to okupione. Na początku diety, prawie wszyscy odczuwają osłabienie i senność. W ten sposób organizm daje nam sygnał, że potrzebuje więcej czasu na regenerację i pozbycie się szkodliwych substancji z krwiobiegu. Wątroba pracuje bardziej intensywnie, zadbajmy, więc o to, aby nie obarczać jej jeszcze spożywaniem alkoholu.

Jak szybko schudnąć

  • Koniecznie wyeliminuj wszystkie produkty, które mają wyskoki wskaźnik glikemiczny. Po ich spożyciu, do krwi szybko uwalniana jest glukoza, a my znowu odczuwamy głód. Z twojego menu powinny zniknąć: ananas, banany, białe pieczywo, przetwory czekoladowe, gotowany burak, bób, marchewka, wszystkie potrawy typu fast-food.
  • Jedz kilka mniejszych posiłków zamiast jednego a dużego. Wiele osób popełnia ogromny błąd prowadząc głodówkę. Świadomie eliminują kilka posiłków, nie zdając sobie sprawy na to, jak fatalny ma to wpływ na ich metabolizm. Nawet, jeśli uda nam się stracić w taki sposób kilka kilogramów to z pewnością wrócą one do nas jak tylko zapomnimy o diecie.
  • Owoce z małą zawartością cukru jedz tylko do godz. 12. Później przeżuć się na białko; kolacja zaś to surowe warzywa liściaste.
  • Wyrzuć ze swojej diety wszystkie słodycze, chipsy i napoje gazowane.
  • Świadomie wybieraj to, co zjesz. Ogranicz spożycie kalorii o 500, a zobaczysz, jak waga spada sama. Aby schudnąć 10 kg, wcale nie musisz deprawować siebie z pysznych posiłków. Samo ograniczenie słodkości i potraw smażonych powinno przybliżyć Cię do upragnionej wagi.

DietaTop.pl

Odchudzasz się i szukasz rzetelnych informacji na temat diet? Na DIETA TOP znajdziesz wszystkie niezbędne dane – od ilości kalorii w danym produkcie, po szczegółowe jadłospisy oraz opisy różnych diet. Teraz będziesz mogła wybrać najlepszy sposób na skuteczne odchudzanie się.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz
jak schudnąć

Bądź na bieżąco zapisz sie!